Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung Galaxy S6 Distribuce

Dobrý den,
koupil jsem si telefon Samsung Galaxy S6 a bohužel mi nepřijímá českou simku.. mám T-Mobile, tak jsem se tam šel logicky zeptat, co se děje. Když mi řekli, že to je dovezený telefon z polska a kde funguje jen polská sim karta,tak mě to celkem zarazilo ( telefon mi ukazuje že: Nieprawidlowa karta sim)... že bych jej měl poslat do Servisu,zda by mi to neodblokovali a tak se chci zeptat,zda to lze nějak udělat vlastnoručně.. děkuji za odpovědi

Nekupuj si telefony odruky, a este k tomu locked. Ti polski provideri nie su sprosti, ked to blokuju tak to robia tak aby to BFU nezrusil. Odblokovat sa to da ale chcu za to nejake peniaze (ti odblokovavaci)

P.S. pripadne to vrat predajcovi nech ti da nazad peniaze. Ptz predava defakto nefunkcny vyrobok.

U Samsungu je root = ztrata zaruky na desku, to jest nejpravdepodobnejsi zdroj poruchy v prvnich mesicich pouzivani, maji tam ochranu pred rootem, prolomit to jde, ale zmeni se tam kod (KNOX 0x0 na 0x1).
Situaci nechapu, bud dojde k prodejci a necha si vratit penize nebo se jednalo o nejaky velmi vyhodny prodej dost mozna kradeneho zbozi, kdy nikdo nepocital s tim, ze to bude prodavano v CR, tazatel si je situace (extremne levne ceny) vedom a bud si to dokaze nejak poresit pres Google nebo nakonec vysoli dalsi penize za odblokovani.

Tak to je opravdu vybornej napad, nakupovat v obchode s 50 recenzema, takhle moc si nevazit 13.000,- fakt dobry.

Minimalne o tisicovku min jsi mohl mit SGS5, kterej je dle meho nazoru rozhodne lepsi telefon nez S6 a nemusel jsi resit ten problem co mas ted.

Telefon tam deklaruje EU distribuci, teda neblokovany telefon, ktery funguje kdekoli v EU. Jestli jsi nakup uskutecnil pred mene nez 14 dny, vrat to, a hodne ti doporucuju si nechat vratit penize z ruky do ruky, pri posilani postou predem taky muzes prijit jak o telefon tak o penize.

Tady si precti, jak to chodi na heurece a to ma ten obchod nekolik tisic recenzi a z toho vetsinu pozitivni.

http://cdr.cz/clanek/hodnoceni-zakazniku-problemy- s-mobiltelcz

Osobne sice taky kupuju levnejsi EU nebo svetovou distribuci, ale radeji si neco priplatim za vetsi obchod, kde ocekavam mene problemu, bezproblemove reklamace nejsou ani u oficialnich distributoru pro CR, v tomhle byznyse bohuzel podvadi skoro vsichni a to s tichym souhlasem vyrobcu mobilu a tabletu. Zrovna tu jedna tazatelka mela problem s Lenovem a jejich oficialnim servisem pro CR, stejny servis vyuziva myslim i Sony a nekteri dalsi.

Urcite chce se to snazit bejt nad veci, v pohode, ale zaroven duraznej. Jestli maji kamenou pobocku, tak je preci jen vetsi nadeje na uspech.