Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se základovkou

Zdravím, mám poblém se základní deskou Pc Chips M848A. Po zapnutí PC se rozjedou větráky, ale jinak se nic neděje. Baterka na desce je v pořádku. Chtěl bych se zeptat, jestli to může být zdrojem. Mám tam zatím jen 200 watový. Jinak parametry jsou:

Deska:
FSB 400/333/266MHz
Chipset SiS748/963L
Memory 3 x 184-pin DIMM sockets support three 2.5V DDR SDRAMs (DDR400/333/266/200)

Paměť: 2 x 256MB DDR 333

Procesor: Duron 1600 (Applebred)

Díky za odpovědi.

Samozrejme ze to moze byt zdrojom, alebo zdochnuta doska alebo doska nepodporuje ten CPU alebo tam nemas/mas vadnu RAM alebo nemas/mas vadnu videokartu (v poslednych dvoch moznostiach ak spravne zapojis speaker do dosky tak by mal pipat), alebo mas nieco blbo najumprovane alebo nastavene (urobit clear CMOS pri vypnutom PC z 230V)

Základovka procesor podporuje a všechny komponenty, kromě ramek - ty stará deska nepodporuje, mi na staré desce běží bez problémů. Zajímalo by mě, jestli když to bude tím slabým zdrojem, tak jestli by se měla aspoň zapnout obrazovka a jít nastavit bios nebo jestli by se obrazovka vůbec zapnout nemusela.