Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD disk

Ahoj
Mám problém s HDD diskem když na něj chci něco nakopirovat nebo prostě vložit tak začne stahování a asi při 6 procentech rychlost stahování klesne na nulu a až se nikdy nerozjede znovu. Když disk na formátuju tak můžu prekopírovat pouze jeden soubor a to navíc jen malý když dám kopírovat další tak už tozase nejde vůbec nevím co s tím.
Neveděl by někdo ? Předem díky

Pripojeni neni vporadku. Na inom PC to funguje jak? Y kabel bol skusany? Alebo to ma vlastny napajaci adapter?
Prescanuj si povrch v HD Tune, ked to ma vadne sektory tak otazka ze kolko ich je, ci to vyhodit alebo sa pokusit opravit utilitou od vyrobcu disku apod (sam to nespravis). Vseobecne by mohol pomoct aj pomaly format.