Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Smazání harddisku???

Zdravim, chytil sem nějakej vir (už s tim nic nejde udělat) kterej mi zablokoval ovládání hlasitosti tak ,že mi to zmrzlo a nejde s tim nic dělat. (zvuk je na minimum takže neni vubec slyšet) Poraďte mi jako lajkovi jak mam smazat celej harddisk komplet.??? díky za odpověďi
Změna kategorie, původně: Tipy, triky (host)

Zmaze sa diskovy oddiel ktory si si vybral pre instalaciu, ak tam zvolis aby ho naformatoval (napr. fomratovat na NTFS). Ak mas viac diskovych oddielov ostatne si mozes zmazat aj po instalacii z Win. Ak mas na disku len jeden diskovy oddiel tak ano zmaze sa cely disk. Kolko mas diskovych oddielov tam uvidis ked od teba bude chciet vybrat diskovy oddiel.

Spust instalaciu a uvidis.