Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno FPS Drop z 60ti fps na téměř stabilních 30 u všech her.. prosím o radu

Můj problém se objevil hned po zapnutí počítače, kdy při hrách se měl místo 60 fps (jako minulý den) pouhých 25/30/35. Nevím co mám dělat, zkusil sem počítač projet malwarebytes, který našel 4 potencionální hrozby které jsem odstranil a poté avastem který nic nenašel. Nevím jak je možné že se mi všechno sníží o 50 % ! Pokud někdo měl podobný problém, prosím o pomoc. Přikládám 2 screeny reakce na PC při zapnuté hře (bioshock : Infinite). Děkuji :)

Skus to prescanovat viacerymi antivirmi, eset online scanner (eset.sk uplne dole malym pismom), adwcleaner, a vsetko v nudzovom rezime Win. A aj ten MBAM este raz (ci sa nieco zavadne samo obnovilo, ak ano tak napis ze co presne) a tiez v nudzovom rezime Win.

Nemenil si nahodou nastavenia hry? Rozlisenie? Apod? Frekvenciu monitora? Ked vypnes VSYNC tak mas kolko FPS?