Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vážně to centrum dělá?

Proč Centrum.cz používá spamové cookie? Warning!!!
Máte založený email na centrum.cz? tak počítejte
s tím že váš počítač behem navštívení této stránky
bude plný spamu s názvem tracking cookie adocean,
tento cookie prozradí vaše data o disku kolikrát
byl navštíven email dále data o připojení a spousty jiných věcí které by měli zůstat utajeny.
Na lince helpline centrum.cz mi bylo pracovníkem stanice řečeno že to řešit nebude což mi dost nasralo!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak jsem to aspoň napsal
sem! jsou totiž korektií cookie a nekorektní-spamové a ti je třeba v počítači nemít ale ne každý antiviroví program je vibaven touto funkcí
na odstraňění tohoto bordelu, dobrý je
AVG INTERNET SECURYTI ikdyž občas nenajde vše.
nejvíc mi sere to že musim to svinstvo stále odstraňovat a čistit pc!!! to moc popularity tomuto servru nepřinese. :10:

Zdroj http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&aut h=&forum_ID=2349

Je to pravda?

1. Cookie může číst pouze doména (a její "poddomény") co ho zapsala, takže pro informování různých spamerů je k ničemu.
2. Cookie v žádném případě nemůže obsahovat "vaše" data a o disku už vůbec ne. Avšak kolikrát byl navštíven webmail, to ano. Tuto informaci (viz bod 1) nikdo, mimo doménu Centrum, nemůže číst.
3. Centrum by si nic takového nemohlo dovolit. Kdyby to prasklo, čekal by je a) krach, b) basa.
4. Milos73 svým gramatickým a stylistickým projevem na mě činí dojem žáka 1. třídy pomocné školy a tudíž jeho informační hodnota se limitně blíží nule.

Ak si moze u teba kdokoliv citat z disku subory, tak to potom mas nieco pekne nahovno, to si moze potom rovno ten "nekdo" precitat stokrat zaujimavejsie subory, ako nejaky cookie. U mna si subory z disku citat teda nikto nemoze.

P.S. ta "otazka" je pekna hovadina. Aj keby centrum ukladal do cookie viac veci (ale urcite nie subory na disku lol), nie je ziaden dovod sa nad tym vzrusovat.

Sice tomu verim ale co jsem se docetl tak to neni jenom centrum ale je to na vice takovych strankach a je to o tom co se pise zde www.adocean.pl a o tom ze si delaji pruzkum o pristupu na svych strankach viz kousek zdroj kodu stranky .S timto merenim jsem mel problemy s nacitanim stranek na ".zive.cz" nez jsem se od tohoto pocitani odhlasil

<!-- aukro aukce -->
<!-- (c) 2000-2007 Gemius SA ver 1.1 Emisje: centrum_cz/hp_/prehled/aukro-zalozka, Online_obchodování - zalozka na nove HP, 1x1 merici banner -->
<script language="javascript1.2" type="text/javascript"><!--
var _gde_zjoobigrjr = new Image(1,1);
_gde_zjoobigrjr.src='redot.gif'+(new Date()).getTime()+'/id=p30wtD_vUxXtyZRaPwRnH2aEnO9 16FfCcZSXlxaJ3CL.27/stparam=zjoobigrjr';
//--></scr ipt>
<div id="footer">
<div class="copyright>
<p>

<!-- (C)2005 Gemius SA - ZIVE - gemiusAudience / Hlavni stranka webserveru -->

ať si měří návštěvnost podle libosti, to mě netrápí, ale musí si vybrat funkční službu.
pokud je někdo tak neuvažující a foukne do stránek počitadlo které je věčně nedostupné a brzdí načítání stránky, při opakovaném tuhnutí už mi stojí za to si najít hosts soubor a přidat tam jméno překážejícího serveru:
127.0.0.1 cz.hit.gemius.pl

Taky mám jeden poznatek. Před rokem jsem si zřídil schránku na Centrum. Aniž bych někomu sdělil adresu, tak jsem už za několik hodin obdržel první zprávu s nabídkou Viagry. To je fantastické! Jak mohli poznat, že právě tohle potřebuji?