Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Navigace - pocet prujezdnich bodu

Dobry den,

potreboval bych radu ohledne navigaci:
chci navigaci co ma minimalne 150 "prujezdnich cilu", tedy jedna trasa, ktera vede pres 150 cilu, kde se musi zastavit a pokracovat k dalsimu.
Je mi fuk co to bude za znacku, hlavne at ma tuto funkci a mapu Rakouska.

Ani ne,
protoze jsem prodavac a na tuhle "ficurku" muzu prijit leda tak, ze si to vemu do rukou a osobne vyzkousim kolik se tam toho vejde. Projel jsem 4 navigace co jsem mel na krame a ani jedna zakaznikovi nevyhovovala. Na strankach vyrobcu, recenze atp. nikde to neni napsane, tak nebudu preci objednavat na obchod tisic navigaci, abych je vsechny vyzkousel... Jen dotaz, jestli se s timto nekdo sam nesetkal a nema s tim zkusenosti.

Řeknu to tak... Dle mého mínění tady taky nepochodíš. Nebude tu moc lidí co má projety všechny navigace a drží v hlavě takové konkrétní blbiny... Vzhledem k tomu že navigace je na to aby se tam zadal cílový bod a ona tě k tomu dovedla tak docela i pochybuju že nějaká bude mít tolik "bodů" nastavitelných.

Skus napisat na support tych vyrobcov alebo zavolat dodavatelovi apod. 150prujeznich cilu to tam chce zadavat rucne? ::) Profi firmy maju IMHO na to specialne SW a specialne vlastne zariadenia. Ale neviem nabeton niepoznam nikoho v UPS apod.
Ale ano treba sa pytat aj tu, mozno niekto vie kto sa s podobnou poziadavkou uz stretol (aj ked o tom pochybujem)