Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč se procesor ukazuje jako jiný s jiným taktem?

Zdravím, mám problem s procesorem. je to sempron taktovaný na 1,5ghz (ukazoval se jako 2 jádro ale tomu jsem nevěnoval pozornost) nicméně po přeinstalování se ukazuje jako athlon 850mhz nevíte někdo čím to je, ovladače používán ze stránek výrobce stejné jako předtím. Díky moc

Mám Win XP Home Edition. Deska Msi k7n2gm2 a procesor Sempron 2200+ 1500 MHzbSDA2200DUT3D. Ale ukazovali mi to i u win 7 Starter. Ovladače mám přímo ze stránek msi ale tyhle jsem už v pc měl jsou to ty samé.

Tipujem ze mas blbo nastaveny BIOS (FSB). Aj ked si to uz kontroloval furt to je asi blbo (ptz 1500MHz pri FSB166 je multiplier 9, a 100 * 9 je ca. tych 850 co ti to vypisuje)
P.S. alebo si do tych win uz instaloval nejake nezmysly. V BIOSe je ten CPU zdetekovany jak presne? Na POST vypisoch je zdetekovany jak?
P.S.2. nema doska jumper na FSB 100?