Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobilní telefon do 4000Kč

Dobrý den, potřeboval bych poradit, jelikož jsem ztratil svojí Xperii L, a nyní je tolik telefonu a v nepřeberné nabídce se již neorientuju. Sháním telefon do cca 3500-4000kč z druhé ruky. Nepotřebuji nový z důvodu že bude spíš jako druhý telefon na aplikace a zábavu. Používal bych telefon na emaily, hry, facebook, elektonické bankovnictví apod. a chtěl bych aspon s uhlopříčkou 4palců a dobrý foták. Vlastním služební ze kterého volám atd, ale jelikož je to nokia s windows phone, a nezvykl jsem si na něj.
Uvažoval jsem nad Iphone 4, ale ten 3,5palce s mi zdá málo, máte prosím Vás dobré tipy na nějaký telefon?
Děkuji

tady na tom webu maji i bazar, muzes se tam poptat, ze shanis levny telefon z druhe ruky.

jako klicovy dotaz, ktery si musis polozit, zda bude telefon vyuzivan nejak vic i na internet pres datovou mobilni sit, protoze pokud ano, tak potrebujes LTE a to asi moc velka nabidka z druhe ruky nebude a navic i ty penize jsou dost omezujici, budes rad, kdyz sezenes neco.