Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nečinné procesy

Ahoj, je možné, aby nečinné procesy zabíraly vytížení cpu 99=? A když se pak podívám níže tak je vytížení cpu 0%, ale v tabulce procesů, je u nečinných procesu systému 99% To znamená co? Dík

zatížení udávané v tomto pseudoprocesu je 100% - zatížení všech normálních procesů.

Mimochodem, on ten proces nebude uplně imaginární, jsou v něm thready ntoskrnl.exe!KeSynchronizeExecution, podle počtu virtuálních jader procesoru. Co tedy ty thready dělají reálného?

Netuším odkiaľ berieš to Tvoje vysvetlenie:

..aby nečinné procesy zabíraly vytížení cpu 99=?

Oni nič nezaberajú !!!
Správca úloh jasne píše, že je to "Percento času, kedy je procesor nečinný" - teda aspoň v normálnom OS ´Win 7...

žiadne vyťaženie, ale percento času ...