Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Power bank

pouhý tupý futrál na dva akumulátory, které nejdřív musíš někde v něčem jiném nabít

Tos tam někde vyčetl nebo si to jen myslíš?
Pokud někdo dodává Powerbanku bez článků, tak imho očekávám, že bude disponovat i nabíjecí a vybíjecí elektronikou...

Záleží jak ji máš dlouho a zda udaj 10000mAh je pravdivý...

Nevím, ale beru v potaz kamaráda, který má total Chinu už cca 3 roky a jede mu v pohodě. Takže se neboj a klidně kupuj.
Ještě jedna věc, nabíjím moji Lumii 925 i 4x za směnu, a vybije se tak na 50% a nabíjení trva hodně dlouho, to značí velkou kapacitu.