Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemecka klavesnice

Prosim o radu co zmacknout na klavesnici u notebook kupovaneho v nemecku abych mohl psat Y a Z tak jak jsou na tlacitku a ne,ze kdyz chci psat Y tak musim mackat Z a co mackat abych mohl dat otaznik...ktery tu v textu samozrejme chybi.

Je to novy notebook a kdyz jsem ho spoustel,tak jsmem mel na vyber z nekolika jazyku ale cestina nebyla k dispozici.Bohuzel.Tak jsem nastavil tedy anglictinu,ale netusim kde to nastavit,neumim natolik dobre anglicky.OS je tam win 8.