Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení monitoru

Zdravím, z ničeho nic se mi při spuštění PC nerozsvítil monitor, přičemž jeho kontrolka svítí, ale oranžově, jako když není k PC připojen. Zkusil jsem ho vypojit, zapojit do NTB a tak funguje jak má. Pak jsem ho zase připojil zpět do PC, to vypnul a zapnul a zase nic. Když jsem PC otevřel, všechno vypadá zapojené, jak by mělo být. Všiml jsem si ale, že bliká kontrolka od CD a nelze mi CD vysunout... nevím jestli to nějak spolu souvisí, ale CD jsem pravda vysunuté dlouho neměl. Ještě mě napadlo, jestli jsem omylem nezmáčkl néjakou klávesovou zkrazku na přepnutí monitoru, ale to by se myslím při restartu vyrušilo?

Nevím... Neporadí mi někdo čím by to mohlo být? Monitor je ok, novější, počítač starší, ale maká dobře. Doteď žádný problém...

Předem díky moc!

To jsem nechtěl slyšet :( Nicméně díky za odpověď. Takže to můžu dát do servisu...
Jen pro upřesnění... Při zapnutí PC normálně nabíhá, větráky taky fungují...
Kdybych měl druhý monitor, tak bych to zkusil připojit, ale teď přemýšlím, že bych to mohl zkusit ještě zapojit do NTB, jako monitor, že?