Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hackeři

Myslite si ze nekdo vidi vase fotky i videa i kdyz je mate jen tak v mobilu,nikomu je neposilate(napr hacker) Myslite ze je to mozne? co se stane kdyz tam treba dotycny clovek ma intimni fotky a naboura se do mobilu hacker a sdili je na internetu?
Dekuji za radu a nazor:)

Normalni clovek nema moznost tomu zabranit se 100% jistotou, pokud ty fotky do mobilu da.

Ale pokud se chova rozumne a ty fotky z mobilu neposila a neinstaluje aplikace, co by mely skrytou sdileci agendu (nerkuli verejnou), tak ma velmi slusnou sanci, ze se nikdo dostatecne schopny nezameri zrovna jmenovite na nej a nezainvestuje dost casu a prace, aby ziskal jeho nahe fotky, zvlast kdyz je na netu dostatek podstatne kvalitnejsiho porna zdarma.

Pokud ovsem jsi zajmova osoba, tak si neporizuj zadne sve choulostive fotky. (Ne, ze by to samo o sobe stacilo, ale je to zaklad)