Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Škola - zakázané SSL (asi)

Prosím, potřeboval bych pomoci... Ve škole se nemohu "dostat" na stránky, kde je vyžadováno SSL přihlášení (přes port 443) - tzn.: T-mobile, Gmail,... Potřeboval bych to však nějak obejít, pokud to jde, ale nevím jak. Na mail mi chodí docela důležité maily (nejsem ten, komu chodí samé "vtípky" atp...), na které se potřebuji kouknout i ve škole...

...existuje nějaké řešení ?

Tohle ja povazuji za botu administratora firewallu, ktery nastavil az prilis prisna pravidla, aniz by si uvedomil ze web neni jen port 80. Doporucuji kontaktovat jeho, aby zjednal napravu ( nemusis se hned zminovat o emailu, spousta odbornych for na internetu bezi na https ).

EDIT: teda pokud nema striktne pristup jen na male mnozstvi povolenych stranek, pak by si asi se stiznosti neuspel.