Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktivni klavesnice na zamkmute obrazovce

Dobry vecer, mam xperii z3 compact a treti den pozoruju, ze kdyz pisu třeba sms, nebo cokoli pres klavesnici a pak zamknu tel, tak po zmacknuti bocniho.tlacitka se mi objevi klavesnice ktera je aktivni,da se na ni psat a vrchni cast displaye je zaknuta.....snad chapete.teprve kdyz prejedu pres tu vrchni cast displaye se mi tel odekne a vrátí me to bud do sms nebo prohlizece....nevite v cem je problem?

Absolutně ne.... Ani jsem nepochopil o co běží. Ale z toho minima co jsem pochopil bych jako první radu doporučovat resetovat telefon do továrního nastavení a zjistit jestli to bude dělat. Pokud ne tak máš opraveno. Pokud jo tak máš smůlu. Mohla to způsobit třeba chybná aktualizace jestli se na to ještě nějaké dělají.