Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozbitá microSD

Zdravím, nedávno se mi stalo, že mi z ničeho nic přestala fungovat moje stará milovaná pamětovka, plná skvělých věcí. Nejspíš jsou v háji kontakty, protože ji nenajde přes adaptér ani můj počítač, který s ní neměl žádný problém, nikdy. Dá se prosím nějak z toho vytřískat co nejvíc dat? Jak by se to dalo případně provést ? Děkuji

Zkus jiný čtecí adaptér a připojit na jiném PC. Jsi si jistý, že jsi kartu (čtečku) vždy bezpečně odpojil v OS? Je to dost sofistikované záležitost a zachránit data je odbornější práce, kterou bez znalostí a zkušeností laik nezvládne. Případně nech na sebe kontakt.

nechápu kde se v lidech bere to predsvedčení že Flash technologie je technologie pro ukládáni dat, princíp technologie je jasný a výrobci to udávají také jasne, moc to sice v marketingových materiálech nezdúrazňují, ale Flash technologie má omezenou životnost vyplývajíci ze samotného princípu fungováni

všechny udávané parametry životnosti jsou statistické čísla a se statistikou víme jak to je, udáva se treba strední doba dožití lidského jedince, co v praxi značí, jeden umre ve veku 25 let, mel smúlu, nádor na mozku, jinej ve veku 63 let, mel také smúlu nestihl ani vybavit písemnosti ohledem dúchodu a další umre ve veku 96 let, mel štestí dúchodovej systém využival po dobu 36 let, odpracoval treba 44 let, takže to je víc než dobrý, to jako by mel bežnej človek za každý odpracovaný mesíc, 22 dnú, nárok na 20 dnú dovolené

takže takhle to je s Flash technologii a její životností, nekdo má proste smúlu i kdyby jak dával pozor na tu Flash-ku, ta stejne umre

.... :puff: