Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BT rychlost

Je normální přenosová rychlost (download z telefonu) 40 kB/s?. Podle wikipedie (The nominal rate of EDR is about 3 Mbit/s, although the practical data transfer rate is 2.1 Mbit/s), což je 1/6. Co může způsobovat tenhle výpadek rychlosti?

no jo tak na to pricháziš, témer nic z toho co udávají prodejci a výrobci neodpovída realite

- WiFi je nespolehlivé
- BT je pomalý
- Windows nedelá co delat má, respektíve jednou delá podruhé už né

smir se s tím, svet nefunguje dle tvých práni

v Bulharsku, Rumunsku ale i jinde na jihu Evropy se vyskytuje ekologický pohon dvoukolových povozú a kár zvíre nazývané mezek, je velice pracovité, vytrvalé, provozne nenáročné, kde co si prej nechá líbit, no jak mu rupne v palici je konec, neexistuje prírodní síla co by ho uvedla do pohybu, místni lidé jsou s touto vlastností obeznámení, jak mezkovi rupne v palici, dají si pauzu, začnou jíst, pít, zakourí si

..... :puff: