Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatná identifikace notebooku Dell.

Dobrý den. Dokážete mi poradit? S mým současným stavem si neví rady ani podpora Dell ani servisní technici. Mám 17" Dell Inspiron 17 (7737, Mid 2013). Špatný konektor USB byl vyřešen výměnou základní desky. Od té doby se mi notebook identifikuje na netu (na Dell detect) jako 14" Dell Latitude E7440 (Mid 2013). Znovu jsem volal technika který opět dal do notebooku novou desku nicméně problém přetrvává dál. Nikomu se to nepodařilo vyřešit. Na funkčnost notebooku to nemá vliv. Vše je OK. Až na tu identifikaci. Ti co mají delly, nevíte co se děje a čím to může být? Děkuji.

ST mám ze spodu na ntb. Ten mi vzdy vyhleda presnej typ protoze tak to bylo ve vyrobe nastaveny. Tam to ale zmenit nejde. Problem jsem zjistil pri online updatu driveru nebo online diagnostice. Tato diagnostika mi vzdy selze protoze se mi ntb v dell detect identifikuje jako latitude a diagnostika mi zahlasi, ze tomu neodpovida hardware. Vysloveně jsem na tento problem prisel tak, ze jsem si chtěl stáhnout novej audio driver. Nesledoval jsem monitor jen vše rychle postahoval. Ve finále mi to hodilo hlášku, že nemám hardware pro tento software. Tak jsem udelal online diagnostiku a zjistil jsem, ze se mi ntb špatně identifikuje. Jasně, manuálně si stahnu vče ale utility dellu mi nepojedou košér kvůli tomuto problému.