Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přeinstalovat windows 7 bez CD ?

Zdravím, chci prodat svůj notebook HP Compaq 610 , který má v sobě org.windows 7 . Chtěla bych ho prodat vyčištěný od veškerého obsahu ale nemám k němu CD s windowsy . Popravdě si nejsme ani jistí , zda jsme ho k němu dostali před několika lety.¨
Dá se to udělat nějak nebo je potřeba sehnat CD ? Popř. stáhnout na USB disk z internetu a pak tam vložit licenční kód , který je nalepený na notebooku ? Děkuji za rady

jde to udelat i nejak, jde vyžádat si recovery DVD od oficiálni podpory HP

ale treba notebook má ješte, pokud do toho nikdo nevrtal, na disku recovery partition

postačí notebook vypnout, pak zapnout a okamžite po projevení prvích známek aktivity notebooku mačkat klávesu F11 ?, myslím že u HP F11

pokud se nic zvláštni neudeje, vyhledej si manuál na webu HP kde se dočteš jaká klávesa aktivuje funkci recovery

pokud ale nekdo projevil moc aktivity a recovery oddíl z disku smazal, mačkáni správne klávesy kouzelnou akci nespustí

.... :puff:

už jsme psali na HP podporu a ti řekli že byl ntb prodán bez licence windows. Tu k ntb přidali až v obchodě a nainstalovali asi tam . Protože jsme ho kupovali nový v tom obchodě . Zkusím recovery partition . On je v biosu nebo je zvlášť ? protože v biosu jsem nějáký recovery našel ale ten neudělá nic no . Ale zkusím díky.