Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava

Dobrý den chtěl bych znát názor na tuto sestavu protože můj starý počítač už toho moc nestíhá.Tak jsem si složil pc na czc jestli byste byli hodní a nějak to ohodnotily na počítači dost hraju naročné hry a při tom je někdy i nahrávám a renderuji takže procesor asi pojede na plný výkon tak jsem si dovolil dát do košíku vodníka vůbec nwm jestli se to bude vejít do case a jestli to ten vodník uchladí i7 taktovat asi hned nebudu.A hlavně zdroj podle mě bude stačit 650 gold seasonic(podle mě kvalita) ale do eletriky nedělám takže vůbec nwm

Intel Core i7-5820K

MSI X99A GAMING 7 - Intel X99

MSI GTX 970 GAMING 4G

Seasonic S12G-650 650W

Kingston HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR3 1866

Thermaltake Chaser A31, bílá

WD Black (FZEX) - 1TB

ASUS DRW-24F1ST, černá Retail

Corsair Hydro Series H100i GTX

Microsoft Windows 7 Home Premium CZ 64bit OEM

mam k tomu jen tak malé drobnosti asi koupím bez ssd a pak dokoupím os tam dám a ještě se chci zeptat bude stačit ten větráček na tak docela dobrej procák ? a asi si vezmu 1 tb potom asi dokoupím 2 mam finanční možnosti 45 tisíc