Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozdělení pevného disku

Ciao chtěl bych rozdělit pevný disk na 2 části.Na jedné bych měl nainstalovaný operační systém a na druhém bych si ukládal různé soubory, abych nemusel při vymazání souborů znova instalovat oper. systém.Jak na to předem děkuji

Jde to několika způsoby. Nejlépe se to dělá s prázdným diskem, jsou také prográmky, co to umí "za jízdy".
Zkus se víc rozepsal. Například jak je disk velký, co máš za operační systém a někdo to poradí konkrétněji.
Jinak jak píše kolega nade mnou, je toho 3 spousty napsáno v jiných vláknech, zkus to hledátko, třeba tam najdeš, co potřebuješ.