Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mechanika

:!::!:Cau lidi,mam maly problem.Kdyz dam do mechaniky nake cd nebo dvd,nechce to nacist,ale pritom mi to pise,ze je vse v poradku a nikde neni zadny problem...PROSIM POMOC!!!!!

Trochu to upřesni. Nejde automatické spouštění po vložení CD/DVD ? Spustíš z CD programy stejným způsobem, jako když jsou na harddisku? Čekáš, že se spustí vypalovací program po vložení prázdného CD? Nepouští se všechna CD/DVD, nebo jen některá ? Dříve se ta CD spouštěla?