Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysoký výkon grafiky-problém

Zdravím, mám notebook MSI GX 60 3CC Destroyer. Dneska jsem na něm přeinstaloval windows místo W7 jsem nainstaloval W8.1. Po přeinstalaci jsem z DVD k notebooku nainstaloval veškeré ovladače a myslel jsem si že je vše v pořádku.
Zapl jsem hru Counter Strike: Global Offensive. Ještě včera jsem měl cca 90-130fps, ale dnes, když nastavím vysoký výkon mám sotva 20fps. Pokud nastaví úsporný režim mám kolem 35FPS, takže je něco špatně a já se ptám co?
grafika: AMD R90 M290X
procesor: AMD A10-5750M
OS: Windows 8.1 64bit
RAM: 8GB

no problém stále trvá. Odinstaloval jsem windows, abych smazal všechny ovladače. Znovu jsem jej na instaloval a z cd naistaloval ovladače přesně podle pořadí jak to má být (One Touch instalace). Když chci přidat hru do vysokého výkonu, takto píše: Přepínatelná grafika:´
Counter Strike Global offensive
Katastrofální selhání

Odinstaloval jsem windows, abych smazal všechny ovladače.

Preformatuj Hdd a vse nainstaluj nanovo ....

I na strankach ti jasne pisou jak mas postuponat pri instalaci....

Please follow below sequence to install driver. 1. Chipset, 2. Intel VGA, 3. nVidia VGA, 4. Audio, 5. LAN, 6. Card Reader 7. WLAN, 8. BT, 9. Touchpad, 10. ME, 11. USB 3.0, 12. Radio Switch, 13. Others

Preklad:

Prosím, postupujte níže pořadí nainstalujte ovladače. 1. Chipset, 2. Intel VGA, 3. nVidia VGA, 4. Audio, 5. LAN, 6. Čtečka karet 7. WLAN, 8. BT, 9. Touchpad, 10. ME, 11. USB 3.0, 12. Radio Switch, 13. Ostatní