Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herný komp.Prosím pomoc.

Čavce mravce!
Mám malú otazku.Proím nevie mi niekto poradiť s novým kompom.Mám vybratý HW ale potrebujem vedieť či sa to nebude navzájom brzdiť alebo čo a či si radšej nepočkať na nove generácie procesorov, dosiek, grafík a ramiek. Prosím ak máte skusenosti alebo si myslíte že by ste mi vedeli poradiť tak píšte.
Za každú dobrú odpoveď ďakujem.
Komponenty- CPU- Intel core i5 4690K
Grafika- MSI gtx 960 gaming 4G
RAM- Kingston 8GB KIT DDR3 2400MHz CL11 HyperX Beast Series
SSD- Kingston HyperX 3K SSD 120GB
HDD- WD Green 2000GB 64MB cache
Doska- MSI Z97 GAMING 7
Zdroj- EVGA SuperNOVA 850 B2. Do toho Win10.

Ďakujem veľmi pekne. :-)

- procak vzhladom na grafiku je prehnany, stacila by najvyssia rada i3 alebo aj 4170ka (mozno ze by stacil aj g3258), ved ten procacik sa bude nudit, toto cpu je tak na gtx 970-980 mozno aj 2x sli pri najlepsom, ale rozhodne nie na gtx 960
- ramky ako uz hore spomenul Wikan su prehnane staci bohate 1600 mhz
- chladic treba poriadny odporucam arctic freezer alebo cryorig (zatial spokojnost mal som oba A30 na AMD neskor na inteli h5ku od cryorigu - tento vlastnim)
- zdroj staci 600-750 W
- doska to je taktiez moc nechapem naco
- disk radsej baraccuda alebo namiesto greenu black