Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber noveho mobilu

Dobrý deň,

chcela by som vás požiadať o radu pri vyberaní mobilu. Dôležitý je pre mňa hlavne fotoaparát, ale nemusí to byť nič špeciálne, stačí 5mpx, hlavne nech má blesk a fotí ostro aj povedzme text na papieri. Lepšia výdrž baterky by tiež potešila, určite bluetooth, ľahký prístup k e-mailu, často ho používam. Radšej dotykový, chcem väčšiu obrazovku kvôli prezeraniu stránok na nete (ale žiadnu tehlu!!). A dobrý display, nech sa trafím pri písaní sms, lebo dotykový som ešte nemala. 200eur max, ideálne do 150. Vopred vám ďakujem za radu a váš čas :)

Dôležitý je pre mňa hlavne fotoaparát

Bez sance, fotak je otazka TOP modelu, u zbytku je to komponenta na ktere se setri. Na MPx vubec nezalezi, ale vicemene temer automaticky se 5MPx rovna spatny fotak, protoze do tech fotomobilu, do kterych strci vyrobce nakou dejme tomu slusnou optiku, tak tam strci i cmos prvek minimalne s 8MPx. Ale tim samozrejme nerikam, ze vsude kde je vic jak 8MPx je dobra optika a teda dobry fotak.

Za me na foceni Samsungy.

Na Samsung Galaxy S3 Neo si nekteri stezuji, ze je to oproti fotaku z puvodniho Samsungu Galaxy S3 osizene, nicmene me se fotky docela libi, kazdopadne to nema LTE sit, ja bych to dneska uz nechtel.

Jinak nejlevneji s hodne dobrym fotakem asi Samsung Galaxy S4, pokud setris, tak nejakou sedivku, prepocet na EURo neznam, tak nevim, jestli to bude stacit nebo to bude neco nadlimit.

S4 je urcite nad limit, som studentka, viac penazi momentalne nemam a moj terajsi mobil uz fakt odchadza - sam sa vypina, zamrza. Na ozajstne fotenie mam fotoaparat, nepotrebujem zas fotomobil, ale vramci tejto cenovej kategorie by som chcela co najlepsi ten fotak :/ Beriem si teda k srdcu radu

projdi recenze, mobilmania, mobilenet, apod., zameril bych se na Samsung, LG, asi i Huawei, mozna nektere mobily od Sony. Zase ale aby to nemelo jen ten slusnejsi fotak a zbytek k nicemu (tyka se hlavne Huaweie a Sony). Spis bych se vyhnul ostatni cine, nevim, jestli Lenovo uz taky vypustilo neco s lepsim fotakem, co jsem cetl, tak vetsinou byly spis kritizovany.