Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Patch panely - postup práce

Zdarec,

chlapi, přemýšlím, když pracuju s patch panelem, nachystám si kabel, nacvakám jej tam tím "nožíkem" ale co když se nějaký drát nechytne? Ty nože co jsou ve svorkovnici můžu použít znovu a bude to držet? Nebo musím nacvakat třeba 48 portů na první dobrou?

kvalitní patchpanel má nože co vydrží minimálně několik desítek naražení (princip je ten, že v podstatě dojde ke svaru mezi drátem a nožem). I Čína vydrží minimálně 10 naražení než se nože rozjedou jak nohy prodejné ženy.

Důležité je mít kvalitní dranžírák, ideálně je koupit originál Krone, zvlášť jestli toho budeš razit moc. Neoriginály/čína nevydrží a ohnou se nebo zlomí.

edit: na vytahování nepodarků máš ten zahnutý háček.. ;-)