Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asi vada biosu am1m od asusu

Kdyz spustim pc je černá obrazovka a nerozsvítí se numlock ani neblikne klávesnice ale když je vložena ram ddr3 4 gb větrák se po chvíli zpomalí jakokdyž deska funguje ale nenaskočí obrazovka a stalo se to od doby kdy jsem v biosu dal tovární nastavení. jak je load optimized defaults

zkoušej jen vga, funguje vždycky po bootu.
nepíšeš, proč z tě desky furt něco vyndáváš (to pípá reprák správně) a proč máš nutkání přepisovat nastavení biosu.
kdyby byl bios zničen, load default se ti nezobrazí.

windam

ty si jen děláš prdel, že jo?

nejde obraz a nesviti kontrolky na klavesnici

5V větev zdroje?

jinak jsem přecházel z xp na w7 proto to nastavování

žádné není třeba - i kdybys přidával ram. jenom vadná deska může chtít cmos reset.

od dokončení instalace přestala fungovat grafika, nebo odkdy?

mám tv kartu

byla zasunutá při instalalaci w7? a nějaké další usb čtečky? vytáhnout, reset, začít instalovat znovu.
už to někdy jelo, nebo je instalační médium usb flashka s kradenými windows?

ta pamet i deska se jevi jakoby fungovala když je ramka zasunutá větrák se po chviličce zpomalí pokud zasunutá není jede naplno a repráček pípá jen nejde obraz a klávesnice a nebootuje myslím že to bude vada cmos zkoušel jsem reset i vyndat baterku