Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Antiviry

Ciao můžu mít nainstalované dva antiviry-AVG a NOD32.Nebudou se vzájemně rušit popřípadě četl jsem, že NOD 32 vyhrál několikrát nějaké ocenění, že je lepší než AVG, chtěl bych vědět vaše názory nebo co používáte za antivir.

Nainstalovane mat mozes obidve ale rezidentny stit nechaj zapnuty len na jednom, inak budes mat problemy. NOD 32 je lepsi a instalovat ku nemu AVG je zbytocnost. Ked uz, tak Kaspersky Antivirus, aby si mohol komp prebehnut aj inou virusovou databazou, ale nezabudni na nom vypnut rezidentny stit.

Nainstalovaných jich můžeš mít kolik chceš. Ale jak píše kolega. Rezidentní nechat pouze jeden. To by se totiž "praly" o to, kdo bude šéf a dopadlo by to stejně, jako bys dal klíčky od auta dvěma závodníkům s tím, že řídit má ten lepší. Vybourali by se v první zatáčce, jak by se přetahovali o volant.
Když dáš klíčky pouze jednomu a ten druhý bude "poradce", dojedou skvěle a rychle.
V autě může být několik pasažérů, ale řidič pouze jeden. Totéž u antivirů v PC. můžeš jich mít několik, ale rezidentní štít (řidič) pouze jednoho.