Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o posouzení sestavy

A ted vazne. :-) Tyto "sestavy" montuje pro Packard Bell, ceska pobocka Asusu, kamos tam pracuje a vykladal mi jake praktiky se tam provadeji pri sestavovani kompu...radeji mlcim.

A vubec kupovat pocitac v prodejnach typu Electroworld, neni zrovna stastny napad. Radeji sem napis kolik bys chtel do pocitace investovat a nekdo ti tady urcite rad navrhne nejakou sestavu. Hlavne presne napis co od pocitace ocekavas (nove hry, internet, kancelarske programy atd...)!

AMD Athlon 64 3000+ (socket AM2) BOX
Gigabyte GA-M55S-S3 - nForce 550
Geil DIMM 1024MB DDR II 800MHz Kit (GX21GB6400UDC)
Gainward 8217-Bliss 7600GS Golden Sample 256MB, PCI-E
Seagate Barracuda 7200.10 ST3250620AS - 250GB 16MB
Fortron FSP400-60HLN 400W
Thermaltake Swing VB6000BNS - Middletower
Lite-ON SH-16A7S OEM černá

Toto vyjde asi tak kolem 15 tis.;-)