Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zvuk

čau lidi prosim poradte mi nejde mi zvuk někde sem to tu čet je to samí jako u mě, mám problém se zvukem, nejde mi po přeinstalování PC. Protože jsem nevěděl jakou zvukovku mam (integrovana) nainstaloval jsem ovladač podle toho jaký sem měl něják, realtek AC97audio. ALe stále nic. Ve správce zařízení nemám žádnou chybu (předtím tam byl otazník u multimediálního zvukového zařízení). Kabel k reprakum by měl být v pohodě. Kontroloval jsem i povolení ovladače i nastavení hlasitosti ale zvuk pořád nejde... prosim poradte

teď nevím jestli koukáš do sandry nebo do brožurky: ale když nedovedeš určit co přesně je správný název zvukovky, mohl jsi sem opsat aspoň název a výrobce tvojeho boardu
via chipsety neznám, ale předpokládám že 3058 ac97 je jen hw podpora v chipsetu, ke kterému najdeš ovladače tu: http://www.viaarena.com/default.aspx?PageID=2&Type= 1&OSID=1
není to nejpřehlednější, takže ovladače pro svůj pc najdeš na cd co jsi dostal k boardu, nebo na stránkách výrobce té desky (shuttle?), záložka support / nebo u něj vyhledáš svou desku, dole pod ní jsou odkazy pro download driverů

kromě via 4in1 hyperion bych čekal že se najde ještě ovladač k ad převodníku, u tvojí desky (něco jako ta http://eu.shuttle.com/archive/de/prod/mb/600/av49vn .jpg ) to bude brouk vlevo nahoře.

pro info: onboard lan device = integrovaná síťová karta