Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Export adresáře z MS Outlook 2003

Zdravím,
a prosím o radu.
Jakým způsobem lze vyexportovat kompletní adresář z MS Outlook 2003 do nějakého souboru a poté ho importovat do MS Outlook Express (nejlépe) nebo do Outlook 2003 na jiném PC? V Outlooku jsem nikde nenalezl možnost zálohy nebo export, naopak v Expressu je to snadné. Děkuji za pomoc
Will

Zdravím, šel jsem dle Vašeho návodu a nalezl pouze dva soubory *.pst (Data aplikací\Microsoft\Outlook), které se jmenují Outlook.pst (velikost 1GB - patrně obsahuje veškerou poštu) a Archive.pst. Nikde jsem nenašel soubor který by měl obsahovat pouze adresář. Dělám něco špatně? Will