Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučení znatelně lepší PC sestavy

Zdravím,

nyní je můj PC složen následovně.

CPU: i5-3570k @ 3,4GHz taktováno na 4GHz
VGA: nVidia GeForce GTX 660 OC
RAM: 2x4GB @ 1600MHz

Ale chtěl si pořídit něco už další generace a něco co by bylo znatelně lepší než tento můj starý stroj. Cena by se měla pohybovat do 18,000 - 20,000 Kč.
Mohli by jste mi něco doporučit?

Určitě by se tam měla objevit už další generace i5 atp..

Mám stejný názor jako Wikan. Smysl má jen výměna graf. karty za nejvyšší řadu, případně možná koupě SSD pochopitelně ne 120 GB modelu. Jde přikoupit i paměť tam od toho ale moc nečekej.
Procesor za který by to mělo smysl měnit -aby to bylo poznat - je až šestijádro. Vývoj výkonu proceosrů je minimální a měnit taktovanou předposlední i5 za nejnovější i7 nemá cenu.