Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Probelmy s win7

zdravim ,uz 2x som nainstaloval win 7 ,doinstaloval som ovladace stiahnute s officalnich stranok ,ked som ich doinstaloval pc vyzdajue rr dan rr ,vyskoci mi spousteni systemu win a pc za restarten a stale dokola mi robi nikdy nenavita plochu len po spusteni wwin,2x som rr win a stale to robi potrebujem radu

Když potřebuješ radu, je žádoucí sem dodat:

- konfiguraci PC; pokud je to notebook stačí jeho označení, pokud je to stolní PC tak:
- - typ základní desky
- - procesor
- - RAM (kolik a jaké)
- - grafická karta
- - zdroj (včetně značky - nutno přečíst po oddělání bočnice)
- - případné další přídavné zařízení (např. kamera, TV karta, ...)

- přesné označení Windows (např. Windows 7 Home)

- webová stránka (či stránky), odkud jsi stáhl ovladače

A prosím, zkus dodržovat interpunkci (čárky ve větě, tečky za větou, začátek věty velkými písmeny, ...). Ta úvodní splácanina se dá jen těžko přelouskat.

Az zistis aj ze jaky mas presne windows, tak si nainstal ten win nacisto a potom ovladace k doske z gigabyte.com a grafiky z nvidia.com, pre spravne windows a spravny HW. Mozes ich instalit po jednom, zacnes chipsetom, a zakazdym restart, aby si vedel kedy sa to posere. Nasledne napises co presne odkial presne si tam instaloval ked sa to posralo.

A mam pocit ze pre tu grafiku treba nejake starsie ovladace ne najnovsie (naklikaj si to tam na tom nvidia.com)
Mozes skusit aj v nudzovom rezime Win ovladace grafiky odinstalit a restart do normalneho rezimu a nasintalit starsie. Pytal som sa uz ci nudzovy rezim nabehne, uspesne si to odignoroval.

1x 4gb
Windows 7 ultimate 64bit
Ovladace gigabyte.com graficky nvidia.com
Win som dal rr znovu skusal som to znovu
Ovladace ked som nianstaloval od maticnej dosky dal som rr vsetko islo , potom. Graficky ovladac s cd od grafiky ,dal som rr islo ,ked som stiahol s netu aktualni zase mi to tak padlo, a vzdy pri spusteni win sa znova restetoval

Uz som pisal ze pre tvoju grafiku nemusi byt dobry najnovsi ovladac. Skusaj starsie verzie. Aktualne ovladace grafiky mozes odinstalit v nudzovom rezime (mackat F8 pred logom Win). Aj to som uz pisal.

A mas sem dat aj link ze co presne si "tahal z netu" odkial presne (zaujima nas ten ovladac co to sposobil)

Na dosku ovladačme som stahoval stade http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx ?pid=4434#dl presne podla typu dosky,a 64bit win, A na grafiku stade to http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/ 86504/en-us skušal, som aj posledne dve aktualne a nič, a ked som win preinštalov 3x som skusil, dat s CD pri spusteni win sa neresetol, ale ako nahle som nainštaloval aktualni zos nvidia.com , tak na pc hned vypisalo dumping physcal, a vždy ked vykoskoči spoušteni systemu windovs to restne a stale dokola

Na tu kartu tusim su dobre verzie tak 300.neco.

BSOD problem bol znamy
http://pc.poradna.net/f/view/1041200-pozor-na-ovla dace-320-18-pro-grafiky-nv-mohou-znicit-starsi-gra ficke-karty-gtx-400-500

Skus si najdst na webe vyrocbu tej karty (napr. asus alebo msi alebo co to mas) k danemu modelu ze jaky tam maju posledny, a pouzivaj ten. Alebo nejaky verziu pred 320.neco. Nepotrebujes najnovsi ovladac, neni v nom nic lepsie.