Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak připojit Bluetooth handsfree audio?

Jakým způsobem připojím telefon k windows 7 přes bluetooth, aby fungoval jako mikrofon? Myslím jako na obrázku dole. Mě se tam ukazuje "Sluchátko s mikrofonem/Bluetooth Handsfree audio/Odpojeno. Zkoušel jsem v telefonu (Nokie E72) zvolit v bluetooth menu ve známých zařízeních k pc "Connect to audio device" a také z ovládacího panelu v počítači - Zařízení a tiskárny - telefon- Headset and speakerphone - Připojit. Oboje vede ke stejnému výsledku (připojí se, v telefonu se ukáže symbol repráku u v seznamu bt zařízení u počítače a v ovládacím panelu se tlačítko připojit vymění za odpojit) - jen s tím rozdílem, že poprvé připojení iniciuje telefon, podruhé počítač. Samozřejmě na stále na obrázku dole to ukazuje u mikrofonu Odpojeno. Navíc v popisku u této volby v počítači je Použít tento počítač jako hlasitý telefon k hovorům zařízení mojenokia.

Tudíž zkouším v tom menu (z okna níže ne obrázku) dát na bluetooth handsfree audio pravé tlačítko - Připojit- nic se nestane, akorát se v systray pc objeví černý vykřičník v žlutém trojúhelníku - ikona má tooltip "Bluetooth v bt-název-pc v ", nereaguje na pravé tlačítko, po {dvoj}kliknutí ikona zmizí{a otevře se okno bt panelu telefonu v PC}. Co ta ikona znamená. Jak tedy připojit telefon, aby se objevil jako mikrofon v okně níže?

[http://www.guidingtech.com/assets/postimages/2012/ 09/microphone.png]

ty jako máš zámer poskytnout mikrofon v telefonu jako zarízení pripojené pres BT k PC ?

zajímavé .... né že by to nešlo, jde to, nutné jsou ale znalosti které mají pánové z agentur spravodajství

pro širokou verejnost se tvrdí že to nejde

kdys v minulosti kamerku u legendárniho Siemensu S65 pres kabel k PC pripojit šlo, né že by to melo praktické užití, spíš to byla taková demonstrace možností, tehdá ješte blbých telefonú,

to dnes jsou ty telefony "inteligentní", na múj vkus až moc

.... :puff:

Moze to zavisiet aj od BT ovladacov, od verzie windows, od telefonu samotneho (ze jak sa hlasi ako co) atd. Ked to sparujes, tak by si mal mat funkcne aspon nejake komunikacne zariadenie. V screene ktory si vlozil sa len voli standardne zariadenie pre vstup a vystup, programy ale mozu pouzit aj ine zariadenie (nastavuje sa to potom v ich nastaveniach). Nikde neni predpisane ze sa to musi volat "mikrofon"

P.S. mozno je treba nejake ovladace k telefonu alebo co, v spravci zariadeni je nieco nove ked to prepojis?