Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlevnější způsob, jak získat Win 10

Zdravím, měl bych dotaz. Jak už název napovídá, hledám pokud možno nejlevnější možnost zisku Win 10. Vím o tom, že přechod zdarma bude možný z win 7 a 8.1, takže by se asi nejlevněji jevila koupě win 7. Zajímalo by mne tedy ,kde koupit levně Win 7 professional x64(pokud by to šlo třeba do 2000,- Kč). Abych pak mohl bezstarostně a zdarma rovnou skočit na Win 10 professional x64. Děkuji za odpověď. :)

Ja som nasiel nieco podobne, ale neviem ci je to v poriadku:
www.win81key.com

Podla toho co pisu, mi vychadza, ze po zaplateni, mi daju stiahnut akoby legalne predaktivovanu licenciu OS, cize ja nebudem nikdy mat serial key. Teda pri reinstalacii OS, by som musel tahat od nich vsetko odznova ?

Ja som povodne hladal kde kupit najlacnejsie ale originalny povodny anglicky nedotknuty windows a office. Licenciu. Stiahnut si to chcem najnovsie ako sa da odtialto: https://msdn.microsoft.com/en-us/subscriptions/dow nloads/
Ked by som zadal tu orig licenciu, pustilo by ma stiahnut si najnovsiu instalacku.
(Stale hladam kde kupit)

cital som to
bol link na
http://www.zive.cz/clanky/21-otazek-a-odpovedi-k-b lizicim-se-windows-10/sc-3-a-178775/default.aspx

ale nepisu tam, ze ci upgrade zahrna aj dorucenie novej win10 licencie.

teda dam priklad:
1, kupim si prenositelnu win7 ultimate licenciu tu: windows-7-c-7.html
2, pride mi serial key do emailu ?
3, stiahnem si to s najnovsim service packom odtialto: https://msdn.microsoft.com/en-us/subscriptions/dow nloads/
[T2AdGbY.png]
4, nainstalujem
5, upgradnem na win10. tzn ze sa mi to preinstaluje na win 10.

ALE

ja chcem pri tom upgrade ziskat licenciu, aby som pri dalsom format HDD, alebo preneseni na iny pc, nemusel ist touto cestou cez upgrade s win7 na win10.
priamo chcem instalovat win10 s novou win10 licenciou !

Kto kde koho uraza? Netrep. A ked nerozmyslas a taras blbosti, tak je len logicke ze ta dakto zdrbe. Mas byt ticho a priznat si vinu a nie este pyskovat.
Hlavne ze robis velke bububu okolo windowsu, ktory este ani nevysiel. Aby si sa nepototo kvoli win10 omg :D
Dobre nas tu vsetkych zabavas.