Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika max 300W

Dobrý den,

Potřeboval bych poradit ohledně koupi nové grafické karty se spotřebou do 300 W. Zajímá mě jestli můžu sehnat nějakou slušnější grafickou kart bez investice do lepšího zdroje.

Mam základní desku ms 7613 ver 1.1 s procesorem intel core i7 2.9 GHz, 8 GB ram. Současná grafikcá karta geforce GT 230. Koukal jsem na grafickou kartu MSI R7 360 2GD5, které by měl stačit 100 W zdroj, mě osobně by stačila pokud by fungovala jak má. Další možnost by nejspíše byla koupit nový case hlavně větší rovnou se zdrojem. Myslíte že by základní desku s procesorem bylo možné zachovat a namontovat do nové skříně?

Já už hraní nejnovějších her na full detaily ani nevyhledávám, spíše si občas zahraji něco online jako např cs:go nebo dota2. maximálně bych si rád zahrál assassins creed black flag, který na GT 230 nešlo skoro hrát. Koukal jsem ještě na e-shop CZC.cz, kde u MSI R7 360 http://www.czc.cz/msi-r7-360-2gd5-oc-2gb/174150/pr odukt píšou doporučený výkon zdroje 100 W a na alze https://www.alza.cz/msi-r7-360-2gd5-oc-d2780667.ht m mají 100 W. Tak se radši ještě znovu zeptám jestli by to na tom mém zdroji nebyl problém :D