Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co proti spyware

Chci se zeptat, jestli stačí mít v compu nains. SS&D a Ad-Aware? Prostě jestli jsou tyto dva prog dostačující nebo ne? A ještě jeden dotaz: Když mám firewall může být zaplý i firewall, který je v systému Windows nebo by měl být zaplý jen jeden?

zadny antispyware neni stoprocentni, zbytek rad uz tady byl recen.

firewall jen jeden.

(jeste me napada, aby jsi nahodou nenainstaloval 30 antspywaru v domneni, ze budes ochraneny, tak to nefunguje i antispyware staci jeden, pokud bezi rezidentne, coz ale free verze ad-aware nedela, takze kombinace kterou jsi zvolil je dostacujici.