Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia 2700 Classic - je možná resuscitace při náhlé smrti?

Dostala se mi do rukou stará dobrá Nokia 2700 Classic. Asi špatná konstalace hvězd, ale po připojení nabíječky v zahraničí se nerozeběhla. V ČR fungovala, nyní po návratu je K.O. Při pokusu o zapnutí displej ani neproblikne a nerozeběhne se ani na jinou plně nabitou baterii. Je to srdeční mobilní záležitost pro jednu starou paní, která je zvyklá a má hrůzu ze změny mobilu (chápu jí, zvyk je železná košile a léta spokojeného používání dělají své). Je nějaká šance na resuscitaci při náhlé smrti? Pacient nese status "Made in Romania", Model 2700c2, Type RM-561. Díky!

panko si mysli ze je z nejakeho dovodu lepsi :-)
Takych uz bolo a vies dobre ako dopadli. Nevyvysuj sa nad ostatnych, pretoze dostanes od dakoho pekne po papuli a podobne sproste nazory ta velmi rychlo prejdu.

Tak, a teraz pouzi hlavu, porozmyslaj, a povedz mi, ako by si si predstavoval nejake vzkriesenie tej telefonnej mrtvoly. No? Prisiel si na to? Ano, nic s tym neurobis bez toho, aby to stalo minimalne tolko ako novy telefon. Takze o com sa tu bavime?

Takze sa nerob mudrym, ked nedokazes prist ani na takuto zakladnu vec. Iba co si dnes zo seba spravil idiota. Blahozelam.