Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bílá hmota, či jiná ochrana držící napájecí kabel v zařízení - kde sehnat ??

Dobrý den,
poničil se napájecí kabel reproduktorů a potřebuji ho spravit. Postiženou oblast ,,vystřihnu" a spojím oba vzniklé konce

(nechce se mi pájet :-) ).

Jen mně trápí ochrana proti vytržení onoho kabelu z reproduktoru.

Teď je tam taková bílá, ztvrdlá hmota, ale abych byl schopen kabel vytáhnout a opravit, bude muset hmota pryč.

Kde by se takováto hmota, podobná hmota, či jiná ochrana proti vytržení napájecího kabelu, dala sehnat ?

Děkuji za odpovědi.

kdyz ses liny i pajet draty, tak asi nebudes chtit kupovat specialni tmely - levna elektronika resi ochranu proti vytrzeni tim, ze uvnitr pristroje se na kabelu udela uzel, ktery neprojde dirou pro kabel ven a za ten uzel to tam drzi (mezi uzlem a reproduktory musi byt rezerva, aby ten kabel nebyl napnuty, pochopitelne.)