Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se čtením DVD

Zdravím chtěl bych poradit, mám 2 DVD mechaniky(ROM a RAM)vypalovačky LG (HL-DT-ST RW/DVD GCC-4520B a HL-DT-ST DVDRAM GSA-a081B) a ani jedna mi nečte vypalovaný DVD. Čtou jen CD/R, CD/RW a originální DVD. Nevíte někdo co s tím? PROSÍM o radu. Dík moc:-)

Raději se podívejte do Přidat nebo ubrat programy. Pokud totiž dvě mechaniky naráz nečtou pálená média (za předpokladu, že jinde čitelná jsou) a zároveň čtou lisovaná, hraje mi to spíše na softwarový problém. A právě takovým známým pachatelem, který to dělá, je aplikace Alcohol 120% (případně ještě CloneCD). Pokud ho máte nainstalován, stačí drobná změna v nastavení. Pokud ne, tak to bude větší oříšek.

to je ochrana CD, která se občas chová mírně řečeno nestandardně. Dá se zjistit ve správci zařízení tak, že si zapneš zobrazení skrytých položek a pokud tam bude něco jako StarForce Driver, tak ho tam máš. Pokud ti ze dne na den obě DVD přestaly číst pálená DVD, tak tam možná bude. Ale možná tam bude něco jinýho - vir, trojan...