Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čistění notebooku a nefunkčnost

Ahoj lidi potřeboval bych rychle poradit dnes jsem čistil notebook koukal jsem na videa jak se má správně rozebrat tak jsem ho rozebral vyčistil a když jsem ho dal do hromady a zapnul ho tak se pouštěl ale na obrazovce se nic neukázalo potřeboval bych co nejdřív poradit, za jakékoliv komentáře děkuji.

:-D A vcom ti ako mame my pomoct ked ani nevieme co si tam ty vsetko spravil a co si vlastne vyberal a co nie... ?! Nepisal si nic o tom co si vlastne vybral a co nie a ani to aky mas notebook.
Jedine co ti tu mozme poradit je aby si zase rozobral a vseetko skontroloval ci si zapojil vsetko a ci ti sroby nechybaju...:-D
----
A ANO moze byt ze si nieco staticky znicil/skratoval. Dufam ze si to nerozoberal na deke alebo koberci ?! Komponenty nesmu byt polozene na makkom hunatom materialy ako je koberec, pulover, deka a pod. !!!

A co presne si s tym robil? RAM si uz skusal po jednej v roznych slotoch? Notebook nemusis furt zatvarat, mozes ho skusat aj otvoreny. Klavesnica nemusi byt pripojena, mozes odpojit aj uplne vsetko a nechat holu dosku a display apod. RAM tam byt musi. A nabijacka logicky. Baterka tam byt nemusi.