Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zdroj či základní deska

Dobrý den dnes jsem byl jen tak lehce na počítači nedělal jsem nic náročného a tu najednou jsem si omylem odpojil myš tak jsem jí zase zapojil.A počítač se najednou vypnul, kouknul jsem na led diodu na základní desce a blikala(normálně má svitít) jedná se o led diodu power.Zkusil jsem počítač zapnout a nic.Tak mě napadlo co kdybych zkusil odpojit tu myš tak jsem tak udělal najednou počítač naběhl.Myš jsem zkusil opět zapojit a počítač se opět vypl.Počítač jsem nechal půl hodiny bejt. Při dalším zapnutí šel počítač už i s myší ale za půl hodiny se vypnl.A myslíte že bude problém spíše ve zdroji nebo v desce
Deska -M5A78L LE
Zdroj -Cooler Master Elite Series 400W
Gpu -Nvidia gtx 660 (gigabyte)
Cpus -AMD Phenom II X4 965
Ram -jakési Kingston dohromady 8 gb

Teď tu myš mám zapojenou v noťasu a myš šlape normálně.Spíš jsem zjistil že stačí odpojit myš a nebo klávesnice. Jelikož jinej hárdwer na usb nemám takže to vypadá buď na to že zdroj už je kaput nebo je nějakej ten skrat na desce zítra zkusím jiný zdroj a dám vám vedět

tak je v tom nejspíše zkrat myš jsem měl zappojenou v noťasu a najednou jsem pohnul s kabelem v usb a odpojila se a když to zkouším různě natahovat krouťit atd tak nic.Ještě jsem zkusil druhý noťas a tam to samé takže to bude myší