Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr grafiky

Ahoj lidi po delší době jsem tu závital, potřeboval bych poradit před dvěma lety mi tu pomohly místní odbornící sestavit pc, jsem sním spokojený tak jsem se rozhodl využít vašich služeb opět. Potřeboval bych do svého pc novou grafiku využití pc je na hry typu bf4, gta5 a to ještě jen občas a taky kancelářská práce žádné složité grafické úkony, limit dávat nebudu chtěl bych zkrátka grafiku za rozumnou cenu kterou využiji.
Moje sestava OS: win7,HD WD Caviar Blue EX - 1TB, zdroj Enermax Triathlor ETA550AWT 550W, procesor Intel Core i5-3470, ram Kingston HyperX PnP 8GB (2x4GB) 1600 DDR3, základní deska MSI Z77A-G43 GAMING - Intel Z77. Všem děkuji za pomoc a čas který stráví radou

Pro fanATIka urcite nVidia neni OK, aspon tak se to vzdy rikalo, dokud jeste ATInu nespolklo AMD.

Ale jiste GF960 a GF970 nejsou povedene karty a na konkurenci od AMD jednoznacne nestaci vyjma teda situace, kdy by to melo bezet jako herni karta pod linuxem, tam bych asi nad tou GF960 prihmouril oci.