Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tip na postarsi nVidia se slusnym pomerem vykon/spotreba do 2500,-

Uvazuju o upgrade svoji historicke HD5770. Chtel bych ji vymenit za neco od nVidia s aspon dvojnasobnym vykonem. Netrvam na tom, ze to musi byt nova karta, klidne si najdu nejaky zachovaly kousek na eBay. Jde mi hlavne o tichy provoz (soucasna grafika je pasivne chlazena).
Vzhledem k tomu, ze jsem se v grafikach od nVidia ztratil nekde v obdobi GForce3, tak nemam vubec prehled :) Co byste doporucili?
Zbytek systemu je nejake Pentium, tusim GT620, na nejakem boardu od ASRocku s Z77 (?) chipsetem.
Dik za tipy!

Na upgrade s násobným výkonem g.karty nemáš dostatečně rychlý procesor a ani asi výkonný zdroj.
(ta tvoje stávající g.karta odpovídá tomu procesoru a tichému provozu = vše s větším výkonem to bude kraválové a žravé navíc za 2.500,- nic slušného nepořídíš)
Jinak se podívej na některou nV 750/3500,- (55 TDP) čím by ses dostal na trochu větší g.výkon, ale určitě ne o 100%.

Se zdrojem bych si hlavu nelamal, je tam nejaka relativne znackova petistovka, a kdyby nestacil, nekde se mi povaluje nejaka sedmistovka Seasonic...
Ale pokud bych mel menit i procesor, to se na to radsi vykaslu, kuchat to nebudu - uz jen sundat chladic z procesoru by bylo na par hodin.
Ale na nejake ty 750ky se podivam, jak vidim, delaji je i pasivni, dik za tip.