Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spadol mi windows 7

Dobry deň. Spadol mi windows 7 a neviem čo s tým mám robiť. Ak počítač zapnem tak všetko nabehne okrem displeja ten je tmavý akoby som ho vypoji z prevozu. A potom začne ryčať celý pc. Poradite mi ako to opraviť.Prosím o zaslanie odpovede na e-mail: davfejer@gmail.com
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Psal jsi sem, tak se ti odpověď bude psát sem. Pokud nenapíšeš nějaké podrobnosti, třeba co tomu předcházelo a podobně, tak se ti dá jen poradit aď jej zaneseš do opravny.

Pokud se ti chce s tím rýpat a umíš to tak bych doporučoval otestovat funkci monitoru, grafiky, a zdroje.