Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno iPhone 4S bez signálu

Zdravím,
Ve volných chvílích se bavím opravami telefonů, tentokrát jsem vyměňoval displej u iPhone 4S. Mobil jsem rozmontoval, vyměnil vadnou část a zase smontoval. Podotýkám, že mi žádná součástka nezbyla.

Problém je v tom, že mobil teď nepřijímá signál, místo ukazatele síly signálu má neustále napsáno "Hledání...", vše ostatní funguje.

Zkoušel jsem jej znovu rozdělat, jestli jsem nezapoměl něco připojit, ale vše je připojeno tak jak má být.

Díky za tip, nastavil jsem tam místo původního roku 1970 rok 2015 (mimochodem hrozná fuška), což mi spotřebovalo poslední zbytky baterky a po vypnutí už nenaběhl, takže teď běhám po celym městě a sháním nabíječku :D . Pak dám vědět, jestli to pomohlo.

Tak nakonec jsem v celym městě sehnal jen dva lidi, kteři mají iPhone a jen jeden z nich měl k dispozici nabíječku. :D Každopádně manuální nastavení data a času pomohlo a mobil se po zapnutí automaticky připojil k síti.

Takže díky mocl