Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s aktualizaciou

Aktualizoval som Windows98 SE CZ cez internet a po jednej aktualizacii mi zahlasil toto:Děkujeme vám za zájem o získávání aktualizací z našeho webu.

Tento web je určen pouze pro operační systémy Microsoft Windows.
Chcete-li vyhledat aktualizace pro produkty společnosti Microsoft, které jsou určeny pro operační systémy Macintosh, přejděte na web mac.

A od vtedy mi nebezi aktualizacia Win98. Nie že by som to potreboval, ale ma to ondeje, lebo som sa stym este nikdy nestretol.

Je mi jasne ze podpora je ukoncena, ale vzdy sa dalo cez aktualizacie stiahnut to co tam maju. Vzdy som to robil tak ze som vyklikal maximum toho co sa dalo a na 3x som to mal zaktualizovane (niektore veci sa daju aktualizovat len samostatne, preto na 3x). Teraz som mal malo casu, tak som zaklikol len niekolko aktualizacii, tie prebehli a potom ma uz k nim nepustilo, lebo vraj ako uzivatel MACu mam hladat inde. V kazdom pripade mi pomohli tie linky, ktore si mi tu dal, tak ze vdaka.