Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hp f370

prosim poradte mi niekto nejde mi nainstalovat ta blba tlaciaren.instalujem to uz 10 krat a stale sa to zastavi na 94% a konec uz sa to nepohne...prosim co mam s tym robit?

Zopakuji ještě jednou:

Tyto zařízení se instalují způsobem, že napřed nainstaluješ ovladače a pak teprve připojíš tiskárnu, až si o to instalace řekne. Pokud tento postup nedodržíš, máš hodně velké problémy.

Ve tvém případě bych doporučil vrátit bod obnovení před instalaci tiskárny a dodržet postup.

Dobra, takze krok za krokem:
1. odpoj tiskárnu od počítače a nech ji odpojenou!
2. Start / Programy / Prislusenstvi / Systemove nástroje / Obnovení systému. Vybereš bod před tím, než jsi začala instalovat ovladače a dáš obnovit. Restart
3. Spustíš instalaci ovladačů
4. Až si instalace řekne o připojení tiskárny, tak to udělej
5. Dokonči instalaci