Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neúspěšné aktualizace Windows 8

Ahoj, po obnovení továrního nastavení notebooku jsem zadal stahovat nové aktualizace přes windows update, řada aktualizací(okolo 40) se ovšem nenainstalovala - neúspěšné, (při instalaci, po restartu, se konfigurace zastaví na 98% a poté dojde k vracení změn cca na 1h).
Problém přetrval i po použití windows troubleshooteru, dokonce i při následném znovuuvedení počítače do továrního nastavení.

Díky za odpověď
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Co presne nazyvas "obnoveni do tovarniho nastaveni"? Jak si to spustal? Cez klavesu po zapnuti?

Vseoebcne bolo davnejsie vela dotazov k tomu, tusim najprv updatuj win na 8.1 rucne alebo tak nejak to bolo, nieco treba nainstalit rucne, alebo urobit tie aktualizacie viackrat po sebe.

BTW. skus najprv odinstalit antivir a podobne podrbane bloatware od vyrobcu, parkrat to nechat minutu bezat a restart, a az potom spustat update. A hlavne po recovery najprv autoupdate nastav na uplne vypnut, potom sa pripoj (wifi lan apod) a potom to rob rucne, nech nebezi automaticke update a ty do toho rucne cosi robis, ptz to je potom maglajz.

obnovení do továrního nastavení myslím přeinstalování windows přes možnost v nastavení. jedinej antivir, který mí běží je windows defender. je tedy nějaká možnost jak ručně nainstalovat rovnou windows 8 než přes nainstalování všech předchozích updatů?

Klasický problém s aktualizacemi, který se mi čas od času taky objeví. Řeším to pro mě jediným funkčním způsobem a to tím, že instaluju aktualizace po menším množství (např. je dostupných 50 aktualizaci tak to instaluju např. po 5ti) Sice je to na palici a trvá to podstatně déle, ale aspoň to funguje.